brylant17 napisał(a):

|
Noto Jack ma kilka godzin na sprowadzenie skrzydłowego a nawet dwóch.Taki żarcik i tak nikogo już nie podpiszemy/kupimy
|
Gorzej to oficjalne stanowisko Bednarza (nawet przy sprzedaniu Meliskona)
Bierze pan pod uwagę jakiś transfer jeszcze w tym okienku?
- Nie. Nie tak dawno powiedzieliśmy, że będziemy się starać dawać szansę młodym zawodnikom, w których widzimy potencjał.