Wyświetl pojedynczy post
spartan
Senior Member
 
 
Od: 11.2002
Skąd: WISŁA KRAKÓW SALVATOR

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#60032
Stary 30.08.2012, 20:26
FraMat napisał(a):Wyświetl post
Wyjaśnisz po co co Maaskantowi w Groningen zawodnik, ktory niczego nie potrafi?
Bo to zawodnik na poziomie trenera - international level.

Ja wiem, że masz swoich bożków i za kolejne kilka sezonów uda Ci się swym martyrologicznym tonem przekonać jeszcze kilku userów, że tak jak i oni tak i Kirm był postacią niedocenioną i na wskroś wartościową. W mojej pamięci zapisał się jedynie kilkoma dobrymi meczami i całą masą słabych.
Pomijam bezsporny fakt, że u nas nie ma polityki transferowej (innej nota bene też nie ma) są tylko doraźne działania, drużyna sklecona na łapu capu, co też jest eufemizmem bo poza Maorem, Arkiem, Ivicą, Czarkiem czy Sobolem reszta jest tworami piłkarskopodobnymi ale na Boga nie próbuj zaciemniać tego obrazu sugerując, że Słoweniec była nam w jakikolwiek sposób przydatny. Zeszliśmy z jego kontraktu i już samo to jest plusem, mając kopacza, który nie przejmuje się wynikami drużyny. A że nie zatrudniono nikogo w zamian to jest zupełnie inna historia.
ANTY-RABBIN-FRONT
Odpowiedz cytując