Wyświetl pojedynczy post
iq1000
Senior Member
 
 
Od: 07.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#60031
Stary 30.08.2012, 20:21
jaszczur90 napisał(a):Wyświetl post
Każdy zawodnik z kadry jest na sprzedaż, jeśli pojawi się "normalna" oferta. I nie ma się co obrażać , bo Bednarz jest poprostu tylko marionetką Cupiała. Jak mu zagra Cupiał tak zrobi Bednarz.

Winny Cupiał.

I na tym polega problem Wisły Kraków. Dzięki Cupiałowi Wisła wygrywała ligę, więc teraz kibicom nie wypada rzucać na niego ....ami. Szkoda, bo nic nie zbudował, a niszczy to co zostało...
Odpowiedz cytując