jaszczur90 napisał(a):

|
Każdy zawodnik z kadry jest na sprzedaż, jeśli pojawi się "normalna" oferta. I nie ma się co obrażać , bo Bednarz jest poprostu tylko marionetką Cupiała. Jak mu zagra Cupiał tak zrobi Bednarz.
|
Winny Cupiał.
I na tym polega problem Wisły Kraków. Dzięki Cupiałowi Wisła wygrywała ligę, więc teraz kibicom nie wypada rzucać na niego ....ami. Szkoda, bo nic nie zbudował, a niszczy to co zostało...