|
No kurna ..
Pustawo się robi ..
Przed Kirmem na kolana nie padałem ale jak się zastanowić kto za niego to ... . nic
zwłaszcza jak słyszę że Boguś kontuzjowany .....
BIDA
My kibice przyzwyczajeni że skupujemy z naszej ligi wszystko co najlepsze a i z obcych lig też nie byle jakich, teraz jesteśmy zszokowani.
To było łatwe ... Nie było konieczności szkolić młodzieży itd.
Schodzenie na ziemię boli ale wg mnie jest konieczne.
Ostatnio edytowane przez Grantar : 30.08.2012 o godz. 20:29.
"W życiu trzeba mieć pasję.... u mnie trafiło na piłkę " - Grantar kibic piknikowy.
|