|
Nie rozumiem czemu niektórzy na tym forum mają pretensje do Bednarza?
Kirma trzeba było sprzedawać rok temu , gdy w miarę nastrzelał bramek i miał dobrą formę w reprze. Druga sprawa, że cóż z piłkarza , który będąc 3 lata w Polsce nie potrafił się nauczyć języka polskiego . I po trzecie nie rozumiem was, ale osobiście widać było , że bardziej starał się w reprezentacji niż w klubie. Poprostu Wisła pozbyła się kolejnego ciężaru . A że kasy nie ma w klubie ? To już wiadomo od czasu gdy Wisła wyprowadziła się ze stadionu na czas remontu.
Każdy zawodnik z kadry jest na sprzedaż, jeśli pojawi się "normalna" oferta. I nie ma się co obrażać , bo Bednarz jest poprostu tylko marionetką Cupiała. Jak mu zagra Cupiał tak zrobi Bednarz.
|