Wyświetl pojedynczy post
jaszczur90
Senior Member
 
Od: 07.2006
Skąd: Kraków /Krowodrza

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#60028
Stary 30.08.2012, 20:13
Nie rozumiem czemu niektórzy na tym forum mają pretensje do Bednarza?

Kirma trzeba było sprzedawać rok temu , gdy w miarę nastrzelał bramek i miał dobrą formę w reprze. Druga sprawa, że cóż z piłkarza , który będąc 3 lata w Polsce nie potrafił się nauczyć języka polskiego . I po trzecie nie rozumiem was, ale osobiście widać było , że bardziej starał się w reprezentacji niż w klubie. Poprostu Wisła pozbyła się kolejnego ciężaru . A że kasy nie ma w klubie ? To już wiadomo od czasu gdy Wisła wyprowadziła się ze stadionu na czas remontu.

Każdy zawodnik z kadry jest na sprzedaż, jeśli pojawi się "normalna" oferta. I nie ma się co obrażać , bo Bednarz jest poprostu tylko marionetką Cupiała. Jak mu zagra Cupiał tak zrobi Bednarz.
Odpowiedz cytując