Wyświetl pojedynczy post
iq1000
Senior Member
 
 
Od: 07.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#60027
Stary 30.08.2012, 20:06
Mar85 napisał(a):Wyświetl post
O tym właśnie piszę, że u nas zaczyna się od sprzedaży a nie na szukaniu zastępcy...no cóż, cięzko pogodzić się z tym że staczamy się w dół...no ale na Jaliensa przecież trzeba tez mieć kasę
Najgorsze jest to, że Bednarz bierze pod uwagę sprzedaż Meliksona w tym okienku i jednocześnie zapowiada, że nikogo już nie pozyskamy, bo stawiamy na młodych zawodników... Szkoda tylko, że mamy zawodników młodych, ale nie mamy jednocześnie młodych i zdolnych :/
Odpowiedz cytując