Mar85 napisał(a):

|
O tym właśnie piszę, że u nas zaczyna się od sprzedaży a nie na szukaniu zastępcy...no cóż, cięzko pogodzić się z tym że staczamy się w dół...no ale na Jaliensa przecież trzeba tez mieć kasę
|
Najgorsze jest to, że Bednarz bierze pod uwagę sprzedaż Meliksona w tym okienku i jednocześnie zapowiada, że nikogo już nie pozyskamy, bo stawiamy na młodych zawodników... Szkoda tylko, że mamy zawodników młodych, ale nie mamy jednocześnie młodych i zdolnych :/