iq1000 napisał(a):

http://www.weszlo.com/news/11624 :
Po odejściu Kirma jest pan w stanie zagwarantować, że nie sprzedacie w najbliższym czasie Meliksona?
- Nie ma żadnych interesujących ofert, więc nie musimy się nad tym pochylać. Ale jeżeli w innych federacjach okno transferowe będzie otwarte i pojawi się ciekawa propozycja, to transfer jest możliwy. Póki co takich sygnałów nie ma.
Zwijamy żagle :(
|
O tym właśnie piszę, że u nas zaczyna się od sprzedaży a nie na szukaniu zastępcy...no cóż, cięzko pogodzić się z tym że staczamy się w dół...no ale na Jaliensa przecież trzeba tez mieć kasę