Wyświetl pojedynczy post
Bóg Trybun (objawion)
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2007
Skąd: z pewnej arcyskromnej oprawy

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#60019
Stary 30.08.2012, 19:54
Ogryzek napisał(a):Wyświetl post
A kto był wtedy dyrektorem sportowym jak sprzedano Dudka za 2 mln euro? Nie Bednarz czasem?

Jeśli wtedy był w stanie sprzedać Darka Dudkę za 2 mln euro a teraz Kirma tylko za 300 tysięcy.... to może Kirm to jednak faktycznie mega słaby jest? Nie przyszło ci to do głowy? Dudka był o klasę lepszy od Kirma.

Skoro za Małeckiego Turcy dali 500 tysięcy za wypożyczenie + 1 mln dopłaty (ten sam Bednarz) a za Kirma nikt nie chciał dać nawet złamanego grosza (dopiero Maaskant się nad nim zlitował) to chyba z czegoś to wynika.

Wg mnie Kirm nas kosztował 400 tysięcy i nic się nie rozwinął a nie rokuje juz lepiej bo młody nie jest. Cena za niego to właśnie max 400 tysięcy. Nie róbmy ze słoweńskiego drewna wartościowego piłkarza, to nie Melikson albo Brożek.
Nie masz czasem wrażenia, że adresujesz pytanie do gościa, który w pełni się z Tobą zgadza?

Napisałem - nic dwa razy. W jednym aspekcie veto - Dudka był drewnem i Kirm jest drewnem, nie ma zadnej różnicy klasy. Jest tylko różnica pozycji, ze tak poneologizuję: problem Słoweńca polega na tym, że gra (to znaczy biega) w pomocy. Tam drewno nie przejdzie. W obronie czasem tak.
są kibice i kibuce, Kraków wiedzie prym w tej sztuce

Odpowiedz cytując