Wyświetl pojedynczy post
X-Ray
Senior Member
 
 
Od: 10.2010
Skąd: Garmisch-Partenkirchen.

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#60018
Stary 30.08.2012, 19:51
Mar85 napisał(a):Wyświetl post
Popieram...tylko znajdź takiego...Bednarz lubi takich za darmo...problem polega że takiemu też trzeba zapłacić wyszkolić, zainwestować, w Wiśle tego nie ma nie widzisz tego, tu jest potrzebny ktoś na już, na teraz, zawsze tak było i będzie. Taki jest Cupiał i to jest jego głowny problem.
I jeszcze jedno, jak nie oglądałeś to polecam z odtworzenia dzisiejszą konferencje Probierza.

Jasno dał do zrozumienia Wisła już nie jest drużyną taką jak kiedyś.
My mamy walczyć z każdymi i w żadnym meczu my faworytami już nie jesteśmy.

Nie, Wisła już nie przyjeżdża i nie boją nas się w Bielsku ani w Bełchatowie. Wisła jest średniakiem.
To pokazał poprzedni sezon, to pokazuje początek tego sezonu. Przywyknijmy do tego.

Wiecznie na szczycie być nie mogliśmy, cieszy że chociaż teraz zostaną najwierniejsi.

Miłej dyskusji Panowie, jak również miłego wieczoru.
Wiślacki kumplu, wpadnij na mój profil na Twitterze - TUTAJ.

Cytat:
Głupia kobieta myśli „grubas, ciągle pije piwo”. A mądra zastanawia się, skąd on ma na to piwo.
Odpowiedz cytując