Wyświetl pojedynczy post
bonawentura
Senior Member
 
 
Od: 07.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#60017
Stary 30.08.2012, 19:50
W sumie dobrze, że sprzedali ten średnio trafiony transfer. Ale pytanie: co w zamian? Bo przecież Wisła będzie w tym sezonie ligowym średniakiem. Paszcza Lewiatana w postaci Legii, Lecha, Zagłębia czy Polonii będzie się otwierać i "pożerać" Wisłę w tym stanie kadrowym...
Odpowiedz cytując