|
W sumie dobrze, że sprzedali ten średnio trafiony transfer. Ale pytanie: co w zamian? Bo przecież Wisła będzie w tym sezonie ligowym średniakiem. Paszcza Lewiatana w postaci Legii, Lecha, Zagłębia czy Polonii będzie się otwierać i "pożerać" Wisłę w tym stanie kadrowym...
|