Wyświetl pojedynczy post
Mar85
Senior Member
 
Od: 04.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#60016
Stary 30.08.2012, 19:45
X-Ray napisał(a):Wyświetl post
Oczywiście nie mamy co równać się z Legią i jej szkółką, nie mamy tam talentów.
Jednakże każdy grający 18-20latek, marzy o tym by grać dla Wisły i wyjść w podstawowym składzie.

Oczywiście popełni błąd, jeden drugi, może czwarty. Ale odda serce temu klubowi.
I po meczu nie będzie mógł stać na noga bo będzie taki zajechany. Nie będzie brakowało mu ambicji.

Spójrz na graczy Polonii Warszawa na takiego Pazio, Wszołka, Teodorczyka, Gołębiowskiego.
Wszyscy czterej są młodymi zawodnikami, a to jak zapie*dalali w meczu z Lechem było piękne.

Nie chce Kirma który wejdzie, coś tam przebiegnie, popełni 5 błędów, spieprzy 3 sytuacji, koniec meczu remis.
Po meczu uśmiechnie się, wróci do szatni 'no cóż stało się, spadam Panowie' i wraca do domu pełen sił.

Wole młodego ambitnego może odbiegającego poziomem technicznym od Kirma - ale walecznego.
To walką u nas w lidze sporo się wygrywa, co pokazała Korona, to walką wygrywasz.
Kirm potencjał miał spory - z chęciami do gry było różnie, raz tak raz tak. Płakać po nim nie będę.
Popieram...tylko znajdź takiego...Bednarz lubi takich za darmo...problem polega że takiemu też trzeba zapłacić wyszkolić, zainwestować, w Wiśle tego nie ma nie widzisz tego, tu jest potrzebny ktoś na już, na teraz, zawsze tak było i będzie. Taki jest Cupiał i to jest jego głowny problem. Zresztą spójrz na tych naszych młodych z Legii w meczu z Rosenborgiem, to jest koniec naszej klubowej piłki w Europejskich pucharach....a Legia to głowny kandydat do mistrzostwa...to pokazuje że poziom naszych piłkarzy sięgnął dna...a raczej naszej myśli szkoleniowej...więc każdy co gra i nie jest skażony tą myślą jest wartościowy
Ostatnio edytowane przez Mar85 : 30.08.2012 o godz. 19:51.
Odpowiedz cytując