Wyświetl pojedynczy post
Ogryzek
Senior Member
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Pod koniec VIII wieku powstało państwo Wiślan. Stolicą Wiślan jest Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#60014
Stary 30.08.2012, 19:43
Bóg Trybun (objawion) napisał(a):Wyświetl post
Chłopaki myślą, że kazdego da się opchnąć "na statystyki" - otóż był onegdaj w Wiśle taki dziabąg, zwał się Darek Dudka - grywał na kilku pozycjach, na żadnej dobrze, dzięki czemu w CV jak koń stało SILNY, WSZECHSTRONNY KADROWICZ wówczas znalazł się jeleń, który sowicie posypał groszem, tym razem nie przeszło - był jeden, zasadniczy problem: złotousty teletubiś Robert wiedział, ile nasz dynamiczny, wszechstronny skrzydłowy potrafi.

Osobiście miałem nieprzyjemność ogladania tego grajka przez 3 sezony, więc - chcąc nie chcąc - nie łączę się w bulu z towarzystwem spod ściany płaczu.
A kto był wtedy dyrektorem sportowym jak sprzedano Dudka za 2 mln euro? Nie Bednarz czasem?

Jeśli wtedy był w stanie sprzedać Darka Dudkę za 2 mln euro a teraz Kirma tylko za 300 tysięcy.... to może Kirm to jednak faktycznie mega słaby jest? Nie przyszło ci to do głowy? Dudka był o klasę lepszy od Kirma.

Skoro za Małeckiego Turcy dali 500 tysięcy za wypożyczenie + 1 mln dopłaty (ten sam Bednarz) a za Kirma nikt nie chciał dać nawet złamanego grosza (dopiero Maaskant się nad nim zlitował) to chyba z czegoś to wynika.

Wg mnie Kirm nas kosztował 400 tysięcy i nic się nie rozwinął a nie rokuje juz lepiej bo młody nie jest. Cena za niego to właśnie max 400 tysięcy. Nie róbmy ze słoweńskiego drewna wartościowego piłkarza, to nie Melikson albo Brożek.
„Pierwotnie polską barwą narodową był »karmazyn« uważany w średniowieczu za najszlachetniejszy z kolorów. Wykorzystywany był on jako symbol dostojeństwa i bogactwa. Z uwagi na cenę barwnika potrzebnego do uzyskania tego koloru mało kto mógł sobie na niego pozwolić...
Odpowiedz cytując