Mar85 napisał(a):

|
Tylko my nie mamy młodzieży, szkółki, nic...nie mamy co się w tej kwestii równać np. z Legią, więc kim młodym mamy zastąpić Kirma. Nikogo obiecującego niesprowadzą bo nie ma kasy, no chyba że te nasze wspaniałe wieczne talenty wypalą...
|
Oczywiście nie mamy co równać się z Legią i jej szkółką, nie mamy tam talentów.
Jednakże każdy grający 18-20latek, marzy o tym by grać dla Wisły i wyjść w podstawowym składzie.
Oczywiście popełni błąd, jeden drugi, może czwarty. Ale odda serce temu klubowi.
I po meczu nie będzie mógł stać na noga bo będzie taki zajechany. Nie będzie brakowało mu ambicji.
Spójrz na graczy Polonii Warszawa na takiego Pazio, Wszołka, Teodorczyka, Gołębiowskiego.
Wszyscy czterej są młodymi zawodnikami, a to jak zapie*dalali w meczu z Lechem było piękne.
Nie chce Kirma który wejdzie, coś tam przebiegnie, popełni 5 błędów, spieprzy 3 sytuacji, koniec meczu remis.
Po meczu uśmiechnie się, wróci do szatni 'no cóż stało się, spadam Panowie' i wraca do domu pełen sił.
Wole młodego ambitnego może odbiegającego poziomem technicznym od Kirma - ale walecznego.
To walką u nas w lidze sporo się wygrywa, co pokazała Korona, to walką wygrywasz.
Kirm potencjał miał spory - z chęciami do gry było różnie, raz tak raz tak. Płakać po nim nie będę.