Wyświetl pojedynczy post
Mar85
Senior Member
 
Od: 04.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#60012
Stary 30.08.2012, 19:37
X-Ray napisał(a):Wyświetl post
Dałeś tak do zrozumienia, że teraz bez tego Kirma to my już możemy białą flagę wywiesić.

Na Mistrzostwach Świata, grał dwa lata temu, na których nomen omen nie pokazał nic.
Za to w naszym zespole od lat 3 gra i więcej razy z tego co mi się wydaje wku*wiał niż przynosił radości.

On nas kosztował 450 tysięcy euro i gdyby nie inteligentne zagrywki Stana (o czym pisze kolega powyżej) wzięlibyśmy więcej.
Jednakże lepsze to niż nic, patrząc po raz kolejny powtarzam na to co grał u nas. A nie grałnic.

Błędem było oddanie Małeckiego, ogromnym błędem. Sprzedanie Kirma nie.
Powtarzam wolę 18-20 latka zapie*dalającego dla tego klubu, niż zawodnika który pobiera tylko kasę.

Brakuje w naszym klubie takiego Bako jak jest w Warszawie, on by dał popalić takim leniwcom.
Tylko my nie mamy młodzieży, szkółki, nic...nie mamy co się w tej kwestii równać np. z Legią, więc kim młodym mamy zastąpić Kirma. Nikogo obiecującego niesprowadzą bo nie ma kasy, no chyba że te nasze wspaniałe wieczne talenty wypalą...
Podam Ci jeszcze przykład...taki Adrian Mierzejewski co osiągnał a za ile poszedł do Turcji Czy grał na MŚ, czy był Mistrzem Polski i walnie się do tego przyczynił....a kosztował 15 razy tyle...widzisz ten paradoks
Ostatnio edytowane przez Mar85 : 30.08.2012 o godz. 19:42.
Odpowiedz cytując