Dałeś tak do zrozumienia, że teraz bez tego Kirma to my już możemy białą flagę wywiesić.
Na Mistrzostwach Świata, grał dwa lata temu, na których nomen omen nie pokazał nic.
Za to w naszym zespole od lat 3 gra i więcej razy z tego co mi się wydaje wku*wiał niż przynosił radości.
On nas kosztował 450 tysięcy euro i gdyby nie inteligentne zagrywki Stana (o czym pisze kolega powyżej) wzięlibyśmy więcej.
Jednakże lepsze to niż nic, patrząc po raz kolejny powtarzam na to co grał u nas. A nie grałnic.
Błędem było oddanie Małeckiego, ogromnym błędem. Sprzedanie Kirma nie.
Powtarzam wolę 18-20 latka zapie*dalającego dla tego klubu, niż zawodnika który pobiera tylko kasę.
Brakuje w naszym klubie takiego Bako jak jest w Warszawie, on by dał popalić takim leniwcom.