Wyświetl pojedynczy post
Bóg Trybun (objawion)
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2007
Skąd: z pewnej arcyskromnej oprawy

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#60009
Stary 30.08.2012, 19:31
hunter napisał(a):Wyświetl post
Skomentuję krótko. Jesteście NIE DO PODJEBANIA

Decyzja o przystaniu na ofertę w wysokości 300 tys. przyszła z góry, więc dyskusji nie było. Sprzedać i koniec. Zysk Wisły z tej transakcji to jakieś 500 tys. euro, a właściwie to nawet 700.

BEZ ODBIORU. Pogadamy w grudniu, o ile jeszcze będziecie kibicować Wiśle.
Chłopaki myślą, że kazdego da się opchnąć "na statystyki" - otóż był onegdaj w Wiśle taki dziabąg, zwał się Darek Dudka - grywał na kilku pozycjach, na żadnej dobrze, dzięki czemu w CV jak koń stało SILNY, WSZECHSTRONNY KADROWICZ wówczas znalazł się jeleń, który sowicie posypał groszem, tym razem nie przeszło - był jeden, zasadniczy problem: złotousty teletubiś Robert wiedział, ile nasz dynamiczny, wszechstronny skrzydłowy potrafi.

Osobiście miałem nieprzyjemność ogladania tego grajka przez 3 sezony, więc - chcąc nie chcąc - nie łączę się w bulu z towarzystwem spod ściany płaczu.
są kibice i kibuce, Kraków wiedzie prym w tej sztuce

Odpowiedz cytując