X-Ray napisał(a):

HA HA, naglę się okaże że Kirm miał być naszym asem który miał dać mistrzostwo, a chociaż gre w pucharach!
A co do tego że transferów już nie będzie to nic pewnego. Łysym się nie ufa.
|
Spójrz na sezon 2010/2011
http://www.90minut.pl/kariera.php?id=12171
Jakoś się przyczynił do tego, że Wisła zdobyła te mistrzostwo. No może w tym sezonie by się jakoś spiął i znów strzelił ze dwa gole. Tylko tego się już nie dowiemy bo go nie będzie w Wiśle, ale przecież liga holenderska nie jest na końcu świata i można śmiało ją śledzić
Cytat:
|
z Bednarzem , zrozumcie w końcu jego rolę , on przyszedł do klubu "posprzątać " po tak uwielbianym przez wielu z was Stanie. Holender swoją polityką doprowadził do krytycznej sytuacji finansowej i teraz Łysy musi zrobić z tym porządek.
|
Ten tak przez wielu uwielbiany Stan nie przeprowadzał takich ruchów bo akurat miał na to ochotę, tylko realizował przedstawiony przed nim cel! Kiedy to wszyscy wielbicieli Łysego Legionisty zrozumieją? Zresztą pan z "eLką" w sercu też raczej nie robi tego bo tak mu się widzi. Chociaż może czasami chce zapunktować u bossa.
Może u sprzedawców biletó znaleźli jakiegoś super talenta xD
Nie przyjście na mecz trzeba by było połączyć z listem otwartym Kibiców Wisły do zarządu. Zresztą z tego co się orientuje na pierwszy mecz w Krakowie chciało przyjść znacznie więcej osób tylko system kasowy się nie popisał.