Wyświetl pojedynczy post
cfa
Senior Member
 
 
Od: 08.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#60006
Stary 30.08.2012, 19:28
X-Ray napisał(a):Wyświetl post
HA HA, naglę się okaże że Kirm miał być naszym asem który miał dać mistrzostwo, a chociaż gre w pucharach!
A co do tego że transferów już nie będzie to nic pewnego. Łysym się nie ufa.
Spójrz na sezon 2010/2011
http://www.90minut.pl/kariera.php?id=12171
Jakoś się przyczynił do tego, że Wisła zdobyła te mistrzostwo. No może w tym sezonie by się jakoś spiął i znów strzelił ze dwa gole. Tylko tego się już nie dowiemy bo go nie będzie w Wiśle, ale przecież liga holenderska nie jest na końcu świata i można śmiało ją śledzić

Cytat:
z Bednarzem , zrozumcie w końcu jego rolę , on przyszedł do klubu "posprzątać " po tak uwielbianym przez wielu z was Stanie. Holender swoją polityką doprowadził do krytycznej sytuacji finansowej i teraz Łysy musi zrobić z tym porządek.
Ten tak przez wielu uwielbiany Stan nie przeprowadzał takich ruchów bo akurat miał na to ochotę, tylko realizował przedstawiony przed nim cel! Kiedy to wszyscy wielbicieli Łysego Legionisty zrozumieją? Zresztą pan z "eLką" w sercu też raczej nie robi tego bo tak mu się widzi. Chociaż może czasami chce zapunktować u bossa.


Mar85 napisał(a):Wyświetl post
Czy ja pisze że Kirm był asem Wisły kolego Cena 300 tys euro za zawodnika który gra w kadrze Słowenii wystąpił na MŚ i strzelał bramki w zeszłym sezonie to za mało, zwłasza że ile on nas kosztował? Tonący chwyta się brzytwy, bo w sytuacji kiedy klub nie ma skrzydłowego sprzedaje ostatniego nominalnego Czy to jest poważne Od nas w lidze za zawodników wołają koksy a my sprzedajmy reprezentanta za frytki...oj źle się dzieje w klubie...już po Małeckim powinien być ktoś sprowadzony...
Może u sprzedawców biletó znaleźli jakiegoś super talenta xD

funkykoval napisał(a):Wyświetl post
A może swoje "poparcie" dla Jacka B. powinni wyrazić kibice nie na forach, ale na stadionie Nie wiem czy białe chusteczki pomogłyby, ale brak kibiców i wyraźne straty finansowe spowodowane działalnością "Wiceprezesa Zarządu" mogłyby pomóc. Tylko, że znając CUpiała miejsce Bednarza mógłby zająć NIezatapialny.....
Nie przyjście na mecz trzeba by było połączyć z listem otwartym Kibiców Wisły do zarządu. Zresztą z tego co się orientuje na pierwszy mecz w Krakowie chciało przyjść znacznie więcej osób tylko system kasowy się nie popisał.
Ostatnio edytowane przez cfa : 30.08.2012 o godz. 19:35.
[FONT=Times New Roman]
Czy pamiętasz pierwszy w życiu mecz i po każdej bramce szał?
Kibicow śmiech, wiernych drużynie swej i na plecach pałki ślad.
[/FONT]
naoway.deviantart.com
Odpowiedz cytując