Lemur napisał(a):

:rotfL:
Następny "inteligentny inaczej" człowiek - Holendrzy nie odpowiadali za finanse, ani za cele, które dla spółki wyznaczał jej właściciel! I jakie sprzątanie po Stanie?
To przecież odsunięcie Holendrów dało zakończony klęską ligową sezon, a nie na odwrót Finałem zwolnienia Maaskanta i zatrudnienia Bednarza był wiosenny dramat - przecież wszyscy wiemy, czym się skończył poprzedni sezon i jaką katastrofę zgotowały decyzje Cupiała!
Bednarz teraz musii robić porządki wyłącznie po własnej głupocie!
|
No tak, za Maaskanta bylowaliśmy w lidze i w LE.
Kojarzysz takiego gościa Koen Van Der Biezen?