Wyświetl pojedynczy post
mr_kwolf
Senior Member
 
 
Od: 04.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#60001
Stary 30.08.2012, 19:23
Lemur napisał(a):Wyświetl post
:rotfL:

Następny "inteligentny inaczej" człowiek - Holendrzy nie odpowiadali za finanse, ani za cele, które dla spółki wyznaczał jej właściciel! I jakie sprzątanie po Stanie?

To przecież odsunięcie Holendrów dało zakończony klęską ligową sezon, a nie na odwrót Finałem zwolnienia Maaskanta i zatrudnienia Bednarza był wiosenny dramat - przecież wszyscy wiemy, czym się skończył poprzedni sezon i jaką katastrofę zgotowały decyzje Cupiała!

Bednarz teraz musii robić porządki wyłącznie po własnej głupocie!
No tak, za Maaskanta bylowaliśmy w lidze i w LE.

Kojarzysz takiego gościa Koen Van Der Biezen?
"Nieważne, czy Wisła bedzie wtedy mistrzem Polski, czy ekipą I, II czy III ligową. Swe ostatnie mecze w karierze chcę rozegrać z Białą Gwiazdą na piersi."
Odpowiedz cytując