wojteqs80 napisał(a):

|
z Bednarzem , zrozumcie w końcu jego rolę , on przyszedł do klubu "posprzątać " po tak uwielbianym przez wielu z was Stanie. Holender swoją polityką doprowadził do krytycznej sytuacji finansowej i teraz Łysy musi zrobić z tym porządek.
|
Następny "inteligentny inaczej" człowiek - Holendrzy nie odpowiadali za finanse, ani za cele, które dla spółki wyznaczał jej właściciel! I jakie sprzątanie po Stanie?
To przecież
odsunięcie Holendrów dało zakończony klęską ligową sezon, a nie na odwrót

Finałem zwolnienia Maaskanta i zatrudnienia Bednarza był wiosenny dramat - przecież wszyscy wiemy, czym się skończył poprzedni sezon i jaką katastrofę zgotowały decyzje Cupiała!
Bednarz teraz musii robić porządki wyłącznie po własnej głupocie!