wiertar napisał(a):

|
za 300tyś sprzedac reprezentanta Słowenii, to umie tylko Bednarz zrobić. podejrzewam że za rok SV popchnie go gdzieś do Turcji za jakas banke Euro.
|
FraMat napisał(a):

dziwicie się?
Pewnie to prawda z tym Wielbłądem Bednarza.
Podpisał pewnie jakąś wstępną umowę, że wypożyczamy Kirma za 300 tys euro z opcja pierwokupu za kolejne 200 tys. Ale zapomniał o pensji Kirma. Żeby nie wyjśc na idiotę zaproponował Holendrom że te 300 tys to będzie za transfer definitywny, żeby tylko nie placić jego pensji i żeby nikt się z niego nie nabijał, a żeby Cupiał go nie zwolnił za dopłacanie do Andraża i uwierzył, ze tak miało byc od początku.
Reprezentant Słowenii, mający za sobą wystep w MŚ za 300 tys euro! Przekręt jakich mało.
|
Baala napisał(a):

Dokładnie, też tak myślę.
Bednarz wypożyczył go za 300 tys., ale o pensji zapomniał to na szybkiego go sprzedał za tą sumę,by pensji chociaż nie płacić i twarz uratować. Ten koleś to chodząca klęska...
|
Skomentuję krótko. Jesteście NIE DO PODJEBANIA


Decyzja o przystaniu na ofertę w wysokości 300 tys. przyszła z góry, więc dyskusji nie było. Sprzedać i koniec. Zysk Wisły z tej transakcji to jakieś 500 tys. euro, a właściwie to nawet 700.
BEZ ODBIORU. Pogadamy w grudniu, o ile jeszcze będziecie kibicować Wiśle.