Wyświetl pojedynczy post
hunter
Senior Member
 
Od: 11.2002
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#59991
Stary 30.08.2012, 19:01
wiertar napisał(a):Wyświetl post
za 300tyś sprzedac reprezentanta Słowenii, to umie tylko Bednarz zrobić. podejrzewam że za rok SV popchnie go gdzieś do Turcji za jakas banke Euro.
FraMat napisał(a):Wyświetl post
dziwicie się?
Pewnie to prawda z tym Wielbłądem Bednarza.

Podpisał pewnie jakąś wstępną umowę, że wypożyczamy Kirma za 300 tys euro z opcja pierwokupu za kolejne 200 tys. Ale zapomniał o pensji Kirma. Żeby nie wyjśc na idiotę zaproponował Holendrom że te 300 tys to będzie za transfer definitywny, żeby tylko nie placić jego pensji i żeby nikt się z niego nie nabijał, a żeby Cupiał go nie zwolnił za dopłacanie do Andraża i uwierzył, ze tak miało byc od początku.

Reprezentant Słowenii, mający za sobą wystep w MŚ za 300 tys euro! Przekręt jakich mało.
Baala napisał(a):Wyświetl post
Dokładnie, też tak myślę.

Bednarz wypożyczył go za 300 tys., ale o pensji zapomniał to na szybkiego go sprzedał za tą sumę,by pensji chociaż nie płacić i twarz uratować. Ten koleś to chodząca klęska...
Skomentuję krótko. Jesteście NIE DO PODJEBANIA

Decyzja o przystaniu na ofertę w wysokości 300 tys. przyszła z góry, więc dyskusji nie było. Sprzedać i koniec. Zysk Wisły z tej transakcji to jakieś 500 tys. euro, a właściwie to nawet 700.

BEZ ODBIORU. Pogadamy w grudniu, o ile jeszcze będziecie kibicować Wiśle.
Ostatnio edytowane przez hunter : 30.08.2012 o godz. 19:07.
Odpowiedz cytując