Wyświetl pojedynczy post
FraMat
Senior Member
 
 
Od: 03.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#59989
Stary 30.08.2012, 18:56
Najgorsze, że nikt nigdy mu takiego zarzutu w twarz nie rzuci.
Za 300 tys to Kirm powinien był zostac i chociaż wiatr robić na boisku.
Nie byłem specjalnym zwolennikiem Kirma, chociaż często go broniłem, bo jak chce to potrafi, ale to trzeba byc idiotą żeby sie go pozbywac za 300 tys, albo klub rzeczywiście stoi na skraju bankructwa i Cupiałowi to wisi
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać

...nie będę wchodził w dalsze dyskusje z idiotą....


Odpowiedz cytując