Wyświetl pojedynczy post
fanfan
Senior Member
 
Od: 09.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#59988
Stary 30.08.2012, 18:54
300 tyś. to śmieszna kwota nawet jak za Kirma... Ave Bednarz

Wystarczy przypomnieć ,że Valckx sprzedał Diaza za niecały mln euro ( inne źródło podawało nawet kwotę wyższą od mln ale chyba były to jakieś bonusy dodatkowe) .
Ostatnio edytowane przez fanfan : 30.08.2012 o godz. 18:58.
Odpowiedz cytując