|
300 tyś. to śmieszna kwota nawet jak za Kirma... Ave Bednarz
Wystarczy przypomnieć ,że Valckx sprzedał Diaza za niecały mln euro ( inne źródło podawało nawet kwotę wyższą od mln ale chyba były to jakieś bonusy dodatkowe) .
Ostatnio edytowane przez fanfan : 30.08.2012 o godz. 18:58.
|