Wyświetl pojedynczy post
riv
Senior Member
 
 
Od: 05.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#59987
Stary 30.08.2012, 18:54
Wygląda to na ruch typu 'byle go wypchnąć' (może tak jak piszą przedmówcy aby zachować twarz i posadę). 300k euro za Kirma to kpina bo choć to łamaga jakich mało to reprezentant kraju, występował na MS, z co by nie mówić niezłymi statystykami i u nas i przede wszystkim w reprezentacji. Branie za niego mniej niż te 700-800tys euro to zwykły sabotaż patrząc na to, że ma u nas jeszcze 2 lata kontraktu i na stan osobowy naszej kadry.

Odpowiedz cytując