Wyświetl pojedynczy post
Baala
Senior Member
 
 
Od: 11.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#59985
Stary 30.08.2012, 18:52
FraMat napisał(a):Wyświetl post
dziwicie się?
Pewnie to prawda z tym Wielbłądem Bednarza.

Podpisał pewnie jakąś wstępną umowę, że wypożyczamy Kirma za 300 tys euro z opcja pierwokupu za kolejne 200 tys. Ale zapomniał o pensji Kirma. Żeby nie wyjśc na idiotę zaproponował Holendrom że te 300 tys to będzie za transfer definitywny, żeby tylko nie placić jego pensji i żeby nikt się z niego nie nabijał, a żeby Cupiał go nie zwolnił za dopłacanie do Andraża i uwierzył, ze tak miało byc od początku.

Reprezentant Słowenii, mający za sobą wystep w MŚ za 300 tys euro! Przekręt jakich mało.
Dokładnie, też tak myślę.

Bednarz wypożyczył go za 300 tys., ale o pensji zapomniał to na szybkiego go sprzedał za tą sumę,by pensji chociaż nie płacić i twarz uratować. Ten koleś to chodząca klęska...
Odpowiedz cytując