Wyświetl pojedynczy post
BlurgH
Senior Member
 
Od: 07.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#59977
Stary 30.08.2012, 18:24
lazy napisał(a):Wyświetl post
To ewidentnie wygląda na zbieranie zabawek. Może mam złe wrażenie ale chyba Kirm mógł być wart więcej...
Gdyby kwota uzyskana ze sprzedaży Kirma została w całości zainwestowana w nowego skrzydłowego - widziałbym jeszcze jakąś nadzieję. Ale ponieważ szanse na to są nikłe - muszę się zgodzić z przedmówcą. Ktoś wybitnie zbiera zabawki z ogródka, a trupa przy życiu utrzymuje jeszcze garstka godnych podziwu kibiców, którzy kupują karnety i bilety ( obym się mylił i przepraszam z góry, jeśli moje przemyślenia kogoś rażą ).
Odpowiedz cytując