Wyświetl pojedynczy post
Ma_niek
Senior Member
 
Od: 04.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#59976
Stary 30.08.2012, 18:18
Najlepsze jest to ze kupilismy go za 450 tysi, gos przez 3 lata byl u nas podstawowym zawodnikiem, mial nawet niezly bilans a my go sprzedajemy za 300 tys euro nie majac nikogo w zastepstwie. Madra glowa ten Jacek Bednarz.
Odpowiedz cytując