Wyświetl pojedynczy post
MrÓwA_1906
ULTRA WISŁA
 
 
Od: 11.2002
Skąd: ULTRA WISŁA

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#59967
Stary 30.08.2012, 17:40
westersyl napisał(a):Wyświetl post
http://ekstraklasa.wp.pl/kat,1740,ti...l?ticaid=1f14a
"Nie ma chyba w klubie osoby, która nie widziałaby w Wiśle Arka i Pawła." Potem stwierdził, że jest za drogi.

Jak Paweł rozwiązał kontrakt z Trabzonem to pojawił się artykuł GK, że szukamy sponsora i przewinął się cyta Bednardza, że chcemy Pawła.

Tak mocno chciał, że nawet nie było mowy o zarobach czy długości kontraktu o czym w niedawnym wywiadzie z GK wspomniał Paweł.

"Nie ma chyba w klubie osoby, która nie widziałaby w Wiśle Ronaldo i Mesiego." Potem stwierdził, że jest za drogi.
Dark Dogs '02 ULTRA WISŁA
Odpowiedz cytując