westersyl napisał(a):

http://ekstraklasa.wp.pl/kat,1740,ti...l?ticaid=1f14a
"Nie ma chyba w klubie osoby, która nie widziałaby w Wiśle Arka i Pawła." Potem stwierdził, że jest za drogi.
Jak Paweł rozwiązał kontrakt z Trabzonem to pojawił się artykuł GK, że szukamy sponsora i przewinął się cyta Bednardza, że chcemy Pawła.
Tak mocno chciał, że nawet nie było mowy o zarobach czy długości kontraktu o czym w niedawnym wywiadzie z GK wspomniał Paweł.
|
"Nie ma chyba w klubie osoby, która nie widziałaby w Wiśle Ronaldo i Mesiego." Potem stwierdził, że jest za drogi.