Wyświetl pojedynczy post
westersyl
Guest
 

Ignoruj użytkownika Pomoc
#59965
Stary 30.08.2012, 17:35
pan Dudi napisał(a):Wyświetl post
Bednarz mówił, że chce ściągnąć Brożka, czy dementował wszystkie te rewelacje o nim w Wiśle?
http://ekstraklasa.wp.pl/kat,1740,ti...l?ticaid=1f14a
"Nie ma chyba w klubie osoby, która nie widziałaby w Wiśle Arka i Pawła." Potem stwierdził, że jest za drogi.

Jak Paweł rozwiązał kontrakt z Trabzonem to pojawił się artykuł GK, że szukamy sponsora i przewinął się cyta Bednardza, że chcemy Pawła.

Tak mocno chciał, że nawet nie było mowy o zarobach czy długości kontraktu o czym w niedawnym wywiadzie z GK wspomniał Paweł.

edit:
Ja jedynie liczę na to, że po sprzedaży Kirma w klubie przestaną oszczędzać na wszystkim co się da.
Ostatnio edytowane przez westersyl : 30.08.2012 o godz. 17:57.
Odpowiedz cytując