Wyświetl pojedynczy post
westersyl
Guest
 

Ignoruj użytkownika Pomoc
#59963
Stary 30.08.2012, 17:14
Cytat:
Brożek w II lidze hiszpańskiej!!! znów kasa ważniejsza niż poziom klubu....żal.......

Bednarz wykorzystał nazwisko Brożka jedynie po to aby podkupić zaufanie kibiców. W rzeczywistość nie złożył mu nawet oferty. Paweł na pewno czekał na ofertę z Wisły i był świadomy, że kokosów nie dostanie.

Z jeden strony nie chcę aby klub w ciężkich tracił cenne złotówki z drugiej strony mam powoli Bednarza dość, a ewentualne spartolenie sytuacji z Kirmem mogłoby zakończyć szybko jego prace.
Ostatnio edytowane przez westersyl : 30.08.2012 o godz. 17:23.
Odpowiedz cytując