Cytat:
|
Brożek w II lidze hiszpańskiej!!! znów kasa ważniejsza niż poziom klubu....żal.......
|
Bednarz wykorzystał nazwisko Brożka jedynie po to aby podkupić zaufanie kibiców. W rzeczywistość nie złożył mu nawet oferty. Paweł na pewno czekał na ofertę z Wisły i był świadomy, że kokosów nie dostanie.
Z jeden strony nie chcę aby klub w ciężkich tracił cenne złotówki z drugiej strony mam powoli Bednarza dość, a ewentualne spartolenie sytuacji z Kirmem mogłoby zakończyć szybko jego prace.