Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
MrÓwA_1906
ULTRA WISŁA
Od: 11.2002
Skąd: ULTRA WISŁA
Offline
#
59962
30.08.2012, 17:12
kirm sprzedany definitywnie za 300k euro (o ile dobrze zrozumiałem)
http://www.fcgroningen.nl/home/nieuw...-fc-groningen/
Ostatnio edytowane przez MrÓwA_1906 : 30.08.2012 o godz. 17:16.
Dark Dogs '02 ULTRA WISŁA
MrÓwA_1906
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do MrÓwA_1906
Znajdź inne posty napisane przez MrÓwA_1906