Wyświetl pojedynczy post
Elefant
Senior Member
 
Od: 08.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7715
Stary 30.08.2012, 16:07
Babba napisał(a):Wyświetl post
Szefostwo Recreativo mają wiadomości dot. Brozka chyba sprzed kilku lat..tylu pilkarzy na swiecie,a oni po taki szrot sięgają..
Recreativo...

Może się nazwą sugerował...

A czy ktoś Pawłowi powiedział, ze nazwa klubu nie jest powiązana z tym co się w nim dzieje.
Że na przykład jak był w Wiśle to nie oznacza, że tu się w Wiśle pływa.


Ale spoko najstarszy klub w Hiszpanii.
Odpowiedz cytując