Babba napisał(a):

|
Szefostwo Recreativo mają wiadomości dot. Brozka chyba sprzed kilku lat..tylu pilkarzy na swiecie,a oni po taki szrot sięgają..
|
Recreativo...
Może się nazwą sugerował...
A czy ktoś Pawłowi powiedział, ze nazwa klubu nie jest powiązana z tym co się w nim dzieje.

Że na przykład jak był w Wiśle to nie oznacza, że tu się w Wiśle pływa.
Ale spoko najstarszy klub w Hiszpanii.