KaSzTaN napisał(a):

Sklad jak najbardziej ok, tylko ze ostatnio lubie Probierz 442 grac...
a, mysle ze mozna podac jeszcze lawke.... mysle ze spokojnie na niej moglbym usiasc jutro, bo szalu to tam nie ma
|
Podobno nie jest powiedziane, ze przez caly sezon bedziemy grali 4-4-2 - bedzie to zalezne od sytuacji kadrowej a takze rywala. Zrodla nie pamietam wiec nie podam ale skład podany przez fresh.cie w tej sytuacji wcale na Polonie taki zły by nie był.