Wyświetl pojedynczy post
mitmichael
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#114
Stary 30.08.2012, 15:05
KaSzTaN napisał(a):Wyświetl post
Sklad jak najbardziej ok, tylko ze ostatnio lubie Probierz 442 grac...

a, mysle ze mozna podac jeszcze lawke.... mysle ze spokojnie na niej moglbym usiasc jutro, bo szalu to tam nie ma
Podobno nie jest powiedziane, ze przez caly sezon bedziemy grali 4-4-2 - bedzie to zalezne od sytuacji kadrowej a takze rywala. Zrodla nie pamietam wiec nie podam ale skład podany przez fresh.cie w tej sytuacji wcale na Polonie taki zły by nie był.
Odpowiedz cytując