|
Jovanović wiem, że skręcił kostkę na treningu, ale Boguskiemu co się znowu stało?
PS. Wydaje mi się, że jednak Staszek nas wkopał w niezłe bagno z tym Serbem. Drugi człowiek-szklanka w klubie, przy naszej obecnej sytuacji finansowej to poważne osłabienie i na froncie sportowym i finansowym.
|