Wyświetl pojedynczy post
Blaszczu16
Koneser
 
 
Od: 07.2009
Skąd: Wschód

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7649
Stary 30.08.2012, 14:27
No może i masz rację . Za dużo tych skrzydłowych. Ale nic by się nie stało, jakby Fornalik wypróbował Sylwka w jakimś sparingu. Ciekaw jestem co by pokazał.
Odpowiedz cytując