|
A tak, coś tam podobno wpada.
.Tyle że w tramwaju usłyszałem, że Wisłe po BaH(wiecie komu podziękować za ustawę hazardową) parę firm chciało, tyle że dawali za mało- teraz napewno bedą dawać więcej.Skoro Cupiał woli sam płacic, to jego sprawa.
Ciekawy jestem ile było prawdy z Tauronem, który ze względów politycznych poszedł gdzieś indziej.
|