Pablo84 napisał(a):

No nic, nastały takie czasy, że trzeba liczyć na farta w meczu z Polonią .Raz na wozie, raz pod wozem.
Byle by chciało się im biegąc, bo to co widziałem w meczu z Podbeskidziem było żenujące. (1 połowa).
|
Zaatakujemy ich .... Gargułą. A dzieła zniszenia dokona Czekaj !