Wyświetl pojedynczy post
Gwiaździsty
Senior Member
 
Od: 04.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#106
Stary 30.08.2012, 13:25
Pablo84 napisał(a):Wyświetl post
No nic, nastały takie czasy, że trzeba liczyć na farta w meczu z Polonią .Raz na wozie, raz pod wozem.
Byle by chciało się im biegąc, bo to co widziałem w meczu z Podbeskidziem było żenujące. (1 połowa).

Zaatakujemy ich .... Gargułą. A dzieła zniszenia dokona Czekaj !
Odpowiedz cytując