Pablo84 napisał(a):

Jakie kredyty, jaka reklama, jakie odestki ......
o czym ty chłopie piszesz?
|
O reszcie się nie wypowiadam bo nie wiem czy faktycznie coś jest na rzeczy, ale temat reklamy jest oczywisty. Latamy z Telefoniką na klacie i z tego tytułu wpada nam trochę grosiwa od nich. Dlatego "ciężko" o innego sponsora bo Cupiał woli reklamować siebie niż oddać to miejsce za jakieś drobniaki.
PS. Swego czasu mówiło się o 3 mln złotych z tego tytułu (a to było ze 3-4 lata temu).