Wyświetl pojedynczy post
mr_kwolf
Senior Member
 
 
Od: 04.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#59953
Stary 30.08.2012, 13:24
Pablo84 napisał(a):Wyświetl post
Jakie kredyty, jaka reklama, jakie odestki ......
o czym ty chłopie piszesz?
O reszcie się nie wypowiadam bo nie wiem czy faktycznie coś jest na rzeczy, ale temat reklamy jest oczywisty. Latamy z Telefoniką na klacie i z tego tytułu wpada nam trochę grosiwa od nich. Dlatego "ciężko" o innego sponsora bo Cupiał woli reklamować siebie niż oddać to miejsce za jakieś drobniaki.

PS. Swego czasu mówiło się o 3 mln złotych z tego tytułu (a to było ze 3-4 lata temu).
"Nieważne, czy Wisła bedzie wtedy mistrzem Polski, czy ekipą I, II czy III ligową. Swe ostatnie mecze w karierze chcę rozegrać z Białą Gwiazdą na piersi."
Odpowiedz cytując