Wyświetl pojedynczy post
Ajax
Socios Wisła Kraków
 
Od: 05.2003
Skąd: Poznań - emigracja

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#102
Stary 30.08.2012, 13:14
Pablo84 napisał(a):Wyświetl post
No nic, nastały takie czasy, że trzeba liczyć na farta w meczu z Polonią .Raz na wozie, raz pod wozem.
Byle by chciało się im biegąc, bo to co widziałem w meczu z Podbeskidziem było żenujące. (1 połowa).
Zupełnie jak w poprzednim sezonie

W całej linii ofensywnej mamy 0,7 pomocnika (iliev) i 0,5 napastnika )genkov.

Było na konferencji coś o Boguskim?
Odpowiedz cytując