Wyświetl pojedynczy post
Elefant
Senior Member
 
Od: 08.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#59947
Stary 30.08.2012, 13:00
pan Dudi napisał(a):Wyświetl post
Edit: Poza tym, trener powtórzył kilka razy, że najbardziej teraz potrzebuje nie pierdzenia o transferach na forum, tylko kibiców na stadionie, więc moja rada na jutro jest taka, żeby ruszyć się na mecz z Groclinem!
On tak naprawdę powiedział ? Czy może coś przeinaczone jest ?

Najmita, o którym w Wiśle za kilka dni/tygodni/miesięcy słuch zaginie.

Niech się zajmie trenowaniem, bo mu to kiepsko na razie wychodzi, a nie pouczaniem kto z kibiców co ma robić.

PS. Uprzedzająco, ja na wszystkie mecze chodzę.


A w kwestii "transferu" Kirma. Generalnie to nie wierze w ani jedno słowo Bednarza.
Ale do czasu wiarygodnego rozstrzygnięcia wstrzymałbym się z ostatecznym komentarzem.

Z drugiej strony Holendrzy najpierw dają propozycję, potem co innego przysyłają a potem idą z tymi dwoma dokumentami do FIFA ? Słabo to brzmi. Jak dla mnie zwykłe przepychanki co do transferu i tyle.

Tak czy siak, z Kirma już nie będzie żadnego pożytku, nawet takiego małego jak teraz.
Odpowiedz cytując