pan Dudi napisał(a):

|
Kiedy wydaje się, że nie może być nic bardziej żałosnego niż twój poprzedni post, to piszesz coś nowego i udowadniasz, że jednak może.
|
Spoko. Jak dobiję do Twojego poziomu dziadostwa, to zacznę się martwić.
Zobaczymy, jak sprawa się zakończy. Osobiście: wypowiedzi Bednarza mnie nie przekonują, ale jestem do niego uprzedzony.
pan Dudi napisał(a):

|
Na mecz nie idziesz dla Probierza, Maaskanta, czy Basałaja, tylko dla siebie. Jeśli uważasz się za kibica, a mimo to trzeba ci takie rzeczy tłumaczyć, to może powinieneś zrewidować swój pogląd na siebie.
|
Mnie po prostu wkurza obnoszenie się z wiślackością przez Probierza i Bednarza. Ale pewnie jestem uprzedzony...
Elefant napisał(a):

On tak naprawdę powiedział ? Czy może coś przeinaczone jest ?
Najmita, o którym w Wiśle za kilka dni/tygodni/miesięcy słuch zaginie.
Niech się zajmie trenowaniem, bo mu to kiepsko na razie wychodzi, a nie pouczaniem kto z kibiców co ma robić.
PS. Uprzedzająco, ja na wszystkie mecze chodzę.
|
Pod tą wypowiedzią mógłbym się podpisać.