Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#59946
Stary 30.08.2012, 12:59
pan Dudi napisał(a):Wyświetl post
Kiedy wydaje się, że nie może być nic bardziej żałosnego niż twój poprzedni post, to piszesz coś nowego i udowadniasz, że jednak może.
Spoko. Jak dobiję do Twojego poziomu dziadostwa, to zacznę się martwić.

Zobaczymy, jak sprawa się zakończy. Osobiście: wypowiedzi Bednarza mnie nie przekonują, ale jestem do niego uprzedzony.

pan Dudi napisał(a):Wyświetl post
Na mecz nie idziesz dla Probierza, Maaskanta, czy Basałaja, tylko dla siebie. Jeśli uważasz się za kibica, a mimo to trzeba ci takie rzeczy tłumaczyć, to może powinieneś zrewidować swój pogląd na siebie.
Mnie po prostu wkurza obnoszenie się z wiślackością przez Probierza i Bednarza. Ale pewnie jestem uprzedzony...

Elefant napisał(a):Wyświetl post
On tak naprawdę powiedział ? Czy może coś przeinaczone jest ?

Najmita, o którym w Wiśle za kilka dni/tygodni/miesięcy słuch zaginie.

Niech się zajmie trenowaniem, bo mu to kiepsko na razie wychodzi, a nie pouczaniem kto z kibiców co ma robić.

PS. Uprzedzająco, ja na wszystkie mecze chodzę.
Pod tą wypowiedzią mógłbym się podpisać.
Ostatnio edytowane przez wolfy : 30.08.2012 o godz. 14:08.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując