Wyświetl pojedynczy post
pan Dudi
Senior Member
 
Od: 01.2006
Skąd: z domu

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#59945
Stary 30.08.2012, 12:58
Lekki OT:

wolfy napisał(a):Wyświetl post
Skoro już muszę Ci się tłumaczyć - kolega ma wieczór kawalerski. No, ale skoro Probierz przemówił, to pewnie go wystawię do wiatru.
Kiedy wydaje się, że nie może być nic bardziej żałosnego niż twój poprzedni post, to piszesz coś nowego i udowadniasz, że jednak może.

Na mecz nie idziesz dla Probierza, Maaskanta, czy Basałaja, tylko dla siebie. Jeśli uważasz się za kibica, a mimo to trzeba ci takie rzeczy tłumaczyć, to może powinieneś zrewidować swój pogląd na siebie.

MichaelMayers, masz ode mnie priva, przyjacielu.
Prawą ręką ci pogrożę, zdrajco, a nie lewą

http://inicjatywa14.net/
Odpowiedz cytując