Wyświetl pojedynczy post
Babba
Senior Member
 
 
Od: 05.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7713
Stary 30.08.2012, 12:49
rychu napisał(a):Wyświetl post
http://www.weszlo.com/news/11620-Paw...zpanskie_media

Zapowiada się ze kolejny były Wślak po Dudce będzie grał w Hiszpanii.
Szefostwo Recreativo mają wiadomości dot. Brozka chyba sprzed kilku lat..tylu pilkarzy na swiecie,a oni po taki szrot sięgają..
Odpowiedz cytując