Wyświetl pojedynczy post
MichaelMyers
Senior Member
 
 
Od: 01.2012
Skąd: Kraków/Podgórze

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#59940
Stary 30.08.2012, 12:46
Dudi gadasz jak ci z drugiej strony blon, z takimi ambicjami idz na Kaluze.Wisla ma byc na szczycie, miec dobrych pilkarzy i koniec, jak chcesz byc komus wdzieczny bo pobiegl, to odpowiedni klub masz obok.
Odpowiedz cytując