Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
MichaelMyers
Senior Member
Od: 01.2012
Skąd: Kraków/Podgórze
Offline
#
59940
30.08.2012, 12:46
Dudi gadasz jak ci z drugiej strony blon, z takimi ambicjami idz na Kaluze.Wisla ma byc na szczycie, miec dobrych pilkarzy i koniec, jak chcesz byc komus wdzieczny bo pobiegl, to odpowiedni klub masz obok.
MichaelMyers
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do MichaelMyers
Znajdź inne posty napisane przez MichaelMyers