Wyświetl pojedynczy post
pan Dudi
Senior Member
 
Od: 01.2006
Skąd: z domu

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#59938
Stary 30.08.2012, 12:41
wolfy napisał(a):Wyświetl post
Nie, nie wierzę. I mam ku temu podstawy, bo Jacuś wielokrotnie już mijał się z prawdą (np. w kwestii uzupełnień składu po zawodnikach, których wytransferujemy).

Sugestia - daj sobie siana z szydzeniem z innych od czasu rozstrzygnięcia FIFA. Z Mandziarą nasi też byli pewni swego...


Guru Probierz przemówił. Tylko nie za to ma chyba płacone...
Rozumiem, że na stadion się nie wybierasz, bo to poniżej twojej godności? Ależ ty jesteś żałosny, chłopie.

Z Mandziarą, to Bednarz podpisywał kontrakt, przypomnij mi.

No i gdzie jest ten cytat, w którym Bednarz mówi, że na miejsce każdego sprzedanego piłkarza przyjdzie nowy? Mi świta coś w stylu "kupimy kogoś tylko jeśli kogoś sprzedamy". Czy to znaczy, że na pewno kogoś kupimy, czy ewentualnie w ogóle kogoś kupimy, jeśli kogoś sprzedamy? Kwestia interpretacji. Dla mnie ta druga wersja jest prawdziwa.

Co ma FIFA do piłkarza Wisły? Skoro nic nie zostało podpisane i taki jest oficjalny komunikat klubu, to do czego jest ci FIFA potrzebna?

Chcieliście normalności, samowystarczalności w klubie, to ją macie. Nie ma kasy z zewnątrz, jest realna polityka finansowa, czyli grają ci, na których nas stać. Dawno temu podkreślałem, że jestem w stanie pogodzić się z niższym miejscem w lidze kosztem tej właśnie normalności i zdania nie zmieniłem. Jeśli zobaczę w chłopakach zaangażowanie i grę na max (nawet, gdyby ten max nie był za wysoki), to mimo ewentualnej porażki nagrodzę ich brawami po meczu.

PS. Co do tego, gdzie jest Kirm, to jeśli kluby się nie dogadają, to Bednarz powiedział, że jutro ma przylecieć do Krakowa, jeśli dobrze słyszałem. W innym wypadku w grę wchodzą kary zawieszenia czy finansowa.
Ostatnio edytowane przez pan Dudi : 30.08.2012 o godz. 12:44.
Prawą ręką ci pogrożę, zdrajco, a nie lewą

http://inicjatywa14.net/
Odpowiedz cytując