Wyświetl pojedynczy post
hunter
Senior Member
 
Od: 11.2002
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#59937
Stary 30.08.2012, 12:40
riv napisał(a):Wyświetl post
Do czasu rozstrzygnięcia FIFA wydaje mi się, że nie może zagrać ani w meczu Groeningen ani u nas.
Jakiego ku*wa FIFA?! Nie ma takiego tematu w ogóle!!!

Są trzy opcje na ten moment:

1) Wypożyczenie + pierwokup,
2) Transfer definitywny,
3) Brak transferu,

Negocjacje trwają.

Czytajcie więcej naćpanych holenderskich portali. Powodzenia.

http://new.livestream.com/wislakrakow/konferencje Polecam obejrzeć, od ok. 5 minuty. I zakończcie to pier*olenie.
Ostatnio edytowane przez hunter : 30.08.2012 o godz. 12:42.
Odpowiedz cytując