riv napisał(a):

|
Do czasu rozstrzygnięcia FIFA wydaje mi się, że nie może zagrać ani w meczu Groeningen ani u nas.
|
Jakiego ku*wa FIFA?! Nie ma takiego tematu w ogóle!!!
Są trzy opcje na ten moment:
1) Wypożyczenie + pierwokup,
2) Transfer definitywny,
3) Brak transferu,
Negocjacje trwają.
Czytajcie więcej naćpanych holenderskich portali. Powodzenia.
http://new.livestream.com/wislakrakow/konferencje Polecam obejrzeć, od ok. 5 minuty. I zakończcie to pier*olenie.