Wyświetl pojedynczy post
lazy
Senior Member
 
Od: 10.2003
Skąd: strefa chillout'u

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#59935
Stary 30.08.2012, 12:29
riv napisał(a):Wyświetl post
I to zamyka temat. Nasz wiceprezes ds sportowych na oficjalnej konferencji prasowej powiedział, że Wisła niczego nie podpisywała i w tym momencie mu wierzę a Holendrzy są naiwni i FIFA ich wyśmieje. Po co Bednarz miał by kłamać? Zdaje sobie chyba sprawę z tego, że raczej prędzej niż później jego kłamstwo wyszło by na jaw.
Chyba, że się szybko dogadają i zamiotą sprawę pod dywan.

Kluczowe jest pytanie - gdzie jest Kirm?
c.d.n.
Odpowiedz cytując