riv napisał(a):

|
I to zamyka temat. Nasz wiceprezes ds sportowych na oficjalnej konferencji prasowej powiedział, że Wisła niczego nie podpisywała i w tym momencie mu wierzę a Holendrzy są naiwni i FIFA ich wyśmieje. Po co Bednarz miał by kłamać? Zdaje sobie chyba sprawę z tego, że raczej prędzej niż później jego kłamstwo wyszło by na jaw.
|
Chyba, że się szybko dogadają i zamiotą sprawę pod dywan.
Kluczowe jest pytanie - gdzie jest Kirm?