Wyświetl pojedynczy post
riv
Senior Member
 
 
Od: 05.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#59932
Stary 30.08.2012, 12:25
pan Dudi napisał(a):Wyświetl post
Bednarz przed chwilą powiedział, że zgodnie z jakimś tam artykułem jakiekolwiek ruchy transferowe muszą być potwierdzone podpisaną umową- logiczne. Nikt z Wisły niczego nie podpisał.

Do tego dodał, że postanowienia umowy odesłanej z Groningen różniły się od tego, co było ustalone wcześniej (do klubu najpierw wpłynęła oferta wypożyczenia, klub zgodził się na przedstawione w niej warunki i udzielił Kirmowi zgody na wyjazd na testy, potem Holendrzy zmienili warunki).

Nie wiadomo też jaka była rola SV przy tym transferze.
I to zamyka temat. Nasz wiceprezes ds sportowych na oficjalnej konferencji prasowej powiedział, że Wisła niczego nie podpisywała i w tym momencie mu wierzę a Holendrzy są naiwni i FIFA ich wyśmieje. Po co Bednarz miał by kłamać? Zdaje sobie chyba sprawę z tego, że raczej prędzej niż później jego kłamstwo wyszło by na jaw.

Odpowiedz cytując