pan Dudi napisał(a):

Bednarz przed chwilą powiedział, że zgodnie z jakimś tam artykułem jakiekolwiek ruchy transferowe muszą być potwierdzone podpisaną umową- logiczne. Nikt z Wisły niczego nie podpisał.
Do tego dodał, że postanowienia umowy odesłanej z Groningen różniły się od tego, co było ustalone wcześniej (do klubu najpierw wpłynęła oferta wypożyczenia, klub zgodził się na przedstawione w niej warunki i udzielił Kirmowi zgody na wyjazd na testy, potem Holendrzy zmienili warunki).
Nie wiadomo też jaka była rola SV przy tym transferze.
|
I to zamyka temat. Nasz wiceprezes ds sportowych na oficjalnej konferencji prasowej powiedział, że Wisła niczego nie podpisywała i w tym momencie mu wierzę a Holendrzy są naiwni i FIFA ich wyśmieje. Po co Bednarz miał by kłamać? Zdaje sobie chyba sprawę z tego, że raczej prędzej niż później jego kłamstwo wyszło by na jaw.