MrÓwA_1906 napisał(a):

ale jak może być domyślna procedura jeśli dwie strony ustalają kontrakt i to zobowiązanie musi być pokryte przez stronę 3. przecież to jest na mój prosty kibolski umysł niemożliwe
|
możliwe, możliwe, większość rzeczy reguluje w życiu prawo
dwie strony ustalają, ale jak nie ustaliły, to jest jakiś paragraf, który mówi o tym
zobaczymy co będzie, Łysy twierdzi, że nic nie podpisywał, tak więc nic nam nie będzie