Wyświetl pojedynczy post
MichaelMyers
Senior Member
 
 
Od: 01.2012
Skąd: Kraków/Podgórze

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#59908
Stary 30.08.2012, 11:48
MrÓwA_1906 napisał(a):Wyświetl post
MichaelMyers

a nie czujesz się wydymany przez SV, że chce twój ukochany klub wykiwać? że Cię dyma,że to z Twoich pieniędzy będziemy musieli jakby co płacić kirmowi wyższą pensje (ciekawe czy ta była ustalana z Wisłą podczas rozmów, czy holendrzy mogli według nich zaproponować kirmowmi ile im się podoba, bo to nie oni płacą? jak znawcy prawa to wygląda, czy jednostronnie można coś takiego zrobić, bo mi wydaje się że nie)
Niech placi Bednarz,on to podpisal.Wy nie rozumiecie, ze Cupial zatrudnil go tylko po to zeby z Wisly kase wyciagal gdzie sie da i dokad tu bedzie druzyna bedzie sie staczala coraz bardziej.I teraz kazdy kibic bedzie musial placic za blad Bednarza, jezeli sprawa sie skonczy tak jak chca Holendrzy.Valcx jest pracownikiem innego klubu, tak wygladaja interesy.Tu trzeba byc porzebieglym, a nie spac.
Ostatnio edytowane przez MichaelMyers : 30.08.2012 o godz. 11:53.
Odpowiedz cytując