MichaelMyers napisał(a):

poszukaj sobie na forum wklejali to nawet linki z tymi wywiadami.
tu masz chocby fragment wywiadu z lipca z gazety krakowskiej.
- Może będą dodatkowe pieniądze na transfery, bo ktoś jeszcze odejdzie z obecnej kadry?
- Dla części zawodników jest to moment, w którym mogą myśleć o zmianie pracodawcy, po to, aby ich kariera nabrała przyspieszenia. Niektórzy sami o tym myślą. Uważamy, że jest to naturalne. Jesteśmy przygotowani na to, że trzeba będzie uzupełnić skład jeżeli przykładowo odejdzie Maor Melikson, czy Andraż Kirm. W przypadku tych zawodników mamy zapytania. Jesteśmy gotowi na to, że drużyna będzie się zmieniała. To ma być Wisła, z którą kibic będzie się chciał mocniej identyfikować. Chodzi o to, aby ludzie na trybunach czuli, że zawodnik oddaje Wiśle serce i gra dla niej nie tylko dla forsy.
|
Czy Andraż Kirm lub Maor Melikson odeszli? Czy Wisła zarobiła konkretne pieniądze na transferze któregoś ze swoich zawodników w tym okienku? Ludzie, nie potraficie czytać ani słuchać ze zrozumieniem co się mówi i potem macie wielkie pretensje, że nie zrealizowano czegoś czego nikt wprost nie obiecał.
Wszyscy kur*a wielce roszczeniowi. Dowiedzcie się lepiej jak wygląda sprawa z wypłatami dla piłkarzy wynikającymi z kontraktów i wtedy zaczynajcie beczeć o brak o transferów.
---
Swoją drogą zabawne jest to, że klub Groningen ustala sobie z zawodnikiem Kirmem wysokość jego wynagrodzenia, a pensje ma płacić Wisła

Nie wiem co ten SV tam pali w tej Holandii, ale to chyba dość mocny towar.